APARTMÁNY ŠUMAVA

Nabízíme ubytování v apartmánech s kapacitou 21 osob + 4 přístýllky. Vybrat si můžete ze čtyř různých apartmánů různé velikosti s vlastní kuchyní a koupelnou. K dispozici je hostům velká společenská místnost, jejíž dominantou je krb. Ve společenské místnosti je dále posezení u stolů, kulečník, posezení s TV a vnitřní dětský koutek. Na terase lze využít sezení s grilem a ohniště. Pro děti jsou připraveny dětské houpačky, trampolína, pískoviště. Parkování je zajištěno uvnitř pensionu, možno také před pensionem. V celém objektu se můžete bezplatně připojit na wifi. Apartmány jsou nekuřácké. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni - je však možné se s nimi ubytovat pouze ve vybraných apartmánech, viz. v popisu apartmánů níže.

UBYTOVÁNÍ DLE OBDOBÍ

Duben, květen, červen, září - pobyt na min. 2 noci., možno rezervovat jednotlivé apartmány nebo i jako Dům s 8 ložnicemi (celý objekt najednou)

Červenec, srpen - týdenní pobyty (sobota-sobota), tj. pobyt na min. 7 nocí, v případě zájmu o pobyt na nižší počet nocí nás kontaktujte, někdy je mezi rezervacemi místo i na pobyt kratší, možno rezervovat jednotlivé apartmány nebo i jako Dům s 8 ložnicemi (celý objekt najednou)

Říjen, listopad, prosinec, leden, únor, březen - V tomto období pronajímáme pension pouze jako celý dům, Dům s 8 ložnicemi, tedy všechny čtyři apartmány najednou na min. 2 noci. K dispozici tak celkem 4 apartmány (viz. popis apartmánů níže) včetně veškerého zázemí (společenská místnost s krbem, TV, kulečníkem, dětským koutkem, posezením), terasa, rozlehlá zahrada. Více informací o ubytování v tomto období ZDE

Zdarma půjčujeme dětskou postýlku (2 ks k dispozici) a dětskou jídelní židličku (2 ks k dispozici).

K ceně ubytování je na místě připočten městký poplatek 15 Kč/os./noc, platí dospělí a děti od 12 let věku. Děti do 3 let věku (včetně) mají pobyt zdarma.

Příjezd (check-in) - od 14:00 do 20:00 hod. (později po domluvě), odjezd (check-out) - do 10:00 hod.
APARTMÁN SUPERIOR SE 2 LOŽNICEMI (90 m2, 2-6 osob + 2 přistýlky)

Apartmán Superior se 2 ložnicemi má 90 m2 a nachází se v 1. patře pensionu. Skládá se z velkého obývacího pokoje spojeného s kuchyní, dvou ložnic (v obou vždy jedna manželská postel 180 cm a jedno jednolůžko 100 cm + možnost přistýlky) a koupelny s vanou a toaletou. Z obou ložnic je vstup na balkon, z něhož je výhled do zahrady. Kuchyň je plně vybavena (lednice, trouba se sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, nádobí).

Ubytování se psem není možné.

APARTMÁN SUPERIOR S 1 LOŽNICÍ (90 m2, 2-6 osob + 1 přistýlka)

Apartmán Superior s 1 ložnicí má 90 m2 a nachází se ve zvýšením přízemí pensionu. Skládá se z velkého obývacího pokoje spojeného s kuchyní a ložnicí (manželská postel 180 cm a jedno jednolůžko 80 cm). Druhá ložnice je samostatná a nachází se v ní také jedna manželská postel 180 cm a jedno jednolůžko 80 cm. Součástí je dále koupelna s vanou a prostorná předsíň. Kuchyň je plně vybavena (lednice, trouba, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí).

Ubytování se psem je možné.

STŘEDNÍ APARTMÁN SE 2 LOŽNICEMI (60 m2, 2-4 osoby + 2 přistýlky)

Střední apartmán se 2 ložnicemi má 60 m2 a nachází se v 1. patře pensionu. Skládá se ze dvou ložnic (v obou manželská postel 160 cm a v každé ložnici je možná jedna přistýlka - jednolůžko 80 cm), menšího obývacího pokoje se sedačkou a jídelním stolem, dvou koupelen se sprchovým koutem a plně vybavené kuchyně (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, nádobí). Má soukromý vchod ze zahrady pensionu.

Ubytování se psem je možné.

MALÝ APARTMÁN SE 2 LOŽNICEMI (30 m2, 2-4 osoby)

Apartmán se 2 ložnicemi má 30 m2 a nachází se na úrovni 1. patra domu. Skládá se ze dvou pokojů (v jednom pokoji oddělené postele, v druhém manželská postel 160 cm), koupelny se sprchou a toaletou a kuchyňského koutu (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, toustovač, kuchyňské nádobí). Má soukromý vchod ze zahrady pensionu.

Ubytování se psem je možné.

 

AKTIVITY V PENSIONU

PROJÍŽĎKA NA KONI
Zprostředkováváme projížďky na našich koních. Můžete se s vedením buď projet v kruhové jízdárně, která je přímo na zahradě pensionu, nebo můžete vyrazit ven a objevovat tak šumavskou přírodu z koňského sedla.

 
JAK VYPADÁ FARMA
Na loukách v blízkosti pensionu můžete objevovat krávy s telátky či si pohladit koně. V období prací na poli se můžou děti i dospělí nechat svézt v traktoru či kombajnu a mít tak zážitet třeba z orby či sklizně obilí. 
 
GRILOVÁNÍ
Během pobytu máte k dispozici gril s příslušenstvím a ohniště. Můžete tak na zahradě pensionu grilovat maso či opékat špekáčky.